זה הזמן לחשוף את האמת. בצדק!

אנחנו קוראים לכל המפלגות שמדינת ישראל יקרה להן:
התחייבו בפני עם ישראל שבכנסת הבאה תפעלו למיסוי הארגונים השתולים שמכפישים את המדינה.

קחו לדוגמא את ארגון הדה-לגיטימציה בצלם שקיבל משנת 2012 יותר מ 14,000,000 אירו באדיבות ממשלות אירופה וישויות פוליטיות זרות.

1. בצלם יצאו השבוע בקמפיין תקשורתי בחו"ל שמכנה את ישראל מדינת אפרטהייד – טענה שקרית ומגוחכת שנשמעת רק מגדולי שונאיה וצורריה של ישראל. על הדרך אגב הם מנסים לרכב על הסיפור בטענה שהם ארגון "ישראלי". אבל מה ישראלי בארגון שתול שמתקיים על חשבון ממשלות זרות?

2. בשנה שעברה פרסם ארגון בצלם דו"ח שלפיו ניתן להעמיד את מדינת ישראל ואנשיה לדין בבית הדין הבינלאומי בהאג, מנכ"ל בצלם חגי אלעד כתב בהקדמה לדו"ח כי אם ישראל לא תתן את הדין "דבר לא ישתנה". עוד נטען על ידי בצלם כי ישראל מנצלת בציניות את זוועות מלחמת העולם השניה כדי להצדיק "המשך הדיכוי, הגזל וההרג שהיא עצמה אחראית להם". בלי בושה.

3. מנכ"ל בצלם חגי אלעד נאם פעמיים (2016,2018) באו"ם נגד ישראל. קרא להתערבות זרה וטען שישראל מבצעת פשעים נגד האנושות ומטייחת אותם באמצעות עורכי דין.

4. בשנת 2019 במאמרה של ליאורה הניג-כהן פורסם כי בצלם לוקחת חלק בקבוצת עבודה שמטרתה "לתעד הפרות שצה"ל ומנגנוני הביטחון הישראלים מבצעים כביכול נגד ילדים פלסטינים", זאת כשאחת המטרת של התיעוד היא להכניס את צה"ל לרשימה השחורה של האו"ם שכוללת ארגוני טרור כמו דאע"ש ואל-קעידה.

ועוד קצרה היריעה על תחלואות הארגון האנטי ציוני בצלם המתפרנס מהכפשת ישראל וחיילי צה"ל.

הגיע הזמן לעצור את הטבות המס של ארגונים הנתמכים על ידי ממשלות זרות בזמן שהם חותרים נגד מדינת ישראל!

זה הזמן לחשוף את האמת. בצדק!, הכר את העוכר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים בקטגוריית

מי חוגג על ההודעה על "פתיחת החקירה" של בית הדין בהאג? ארגוני הקרן לישראל חדשה!

5.3.21

עימות מול אריק אשרמן מנכ"ל הארגון השתול "תורת צדק" בערוץ 20

29.11.20

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל