Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

אבנר גבריהו

תעודת זהות

שם:

אבנר גבריהו

ארגון:

תפקיד בארגון:

מנכ"ל

תאריך עדכון אחרון: 19.6.2024

פעילות של אבנר גבריהו בשטח:

אבנר גבריהו הוא מנכ”ל ארגון העוכרים השתול והרדיקלי “שוברים שתיקה” והוא פעיל בארגון זה משנת 2010. ב-2017 מונה למנכ”ל ארגון העוכרים המוציא את דיבת ישראל בכל במה אפשרית בעולם כאשר ארגון זה הוא אחד הגורמים הישירים לעליית האנטישמיות ושנאת ישראל בחוץ לארץ בהתבסס על התעמולה האנטי-ציונית שהוא מפיץ נגד המדינה וחיילי צה”ל.

אבנר גבריהו בעת שהיה עוד דובר “שוברים שתיקה” הופיע באו”ם והעיד על “פשעי מלחמה” של צה”ל ביהודה ושומרון וזכה לתגובה מוחצת מצד חבריו ליחידת “עורב” שהפריכו את שקריו.

להלן מכתבם במלואו, כפי שפורסם ב”האמת שלי“:

היי אבנר, זה אנחנו החברים שלך מהצבא, מהעורב. החלטנו גם אנחנו לשבור שתיקה. רוצים להפסיק לקרוא כבר עכשיו? אז אל. אנחנו היינו שם לא פחות ממנו, עכשיו הגיע הזמן שתשמעו גם את האמת שלנו. אתם צועקים בכל פורום אפשרי שצריכים לשמוע אתכם, הגיע הזמן שתקשיבו גם לנו. היינו מוכנים לחטוף כדור בשבילו פעם, היינו איתו שם בפעילויות שהוא מדבר עליהן (בהן הצלנו חיי אדם רבים ומנענו אין-ספור פיגועים בלב מדינת ישראל). בעצם כשהוא אומר שביצעו פשעי מלחמה, הוא מתכוון לכל אחד ואחד מאיתנו, בכל משפט שומעים שני צדדים לא?

חברי הצוות שלו מהצבא אמרו עליו כי “הוא משקר ומעליל עליהם.

העיד באו”ם על “פשעי מלחמה שמבצעים כביכול לוחמי צה”ל.

עוכב על ידי הצבא בחשד שהפר צו שטח צבאי סגור, במהלך סיור בדרום הר חברון.

טוען בעולם שלוחמי צה”ל יורים במכונות ירייה על אזרחים.

פעילות שוברים שתיקה מעודדת סרבנות

השתמטות בחסות שוברים שתיקה!"עוד דבר שהשפיע עליי [להשתמט] הוא צפייה בעדויות רבות של ארגון "שוברים שתיקה" – אופיר אברבוך, משתמט.שוברים שתיקה לא רק מכפישים את ישראל בעולם ועוזרים ל-BDS, עכשיו הפעילות שלהם כבר מוכחת כמעודדת סרבנות.שאנחנו נלחמים בטרור השתולים נלחמים בנונ.ביש קטע של שניה בסרטון שרואים בה את יהודה שאול (השתול). אותה חצי שניה בסרטון היא של עד כאן

פורסם על ידי ‏תנועת אם תרצו‏ ב- יום שבת, 28 באוקטובר 2017

 

מנכ”ל הארגון השתול אבנר גבריהו לא יודע מנוחה גם בימי מלחמה בעזה בה איבדנו מאות מטובי בנינו וממשיך להפיץ תעמולה ודה-לגיטימציה בטוויטר נגד לוחמינו בשדה הקרב השומרים על ארצנו מפני טבח שואתי נוסף:

מכפיש את שמם של לוחמי צה”ל בסיורי זרים לחברון.

בסיור מודרך שהעביר לעיתונאים, לדיפלומטים ולאורחים מחו”ל בחברון הוא סיפר על חיילי צה”ל שיורים עם מכונות ירייה, על אוכלוסייה אזרחית, כמו במשחקי וידאו. חבריו של גבריהו ליחידה הפריכו את הסיפור.

בנוסף, נצפה על ידי פעילי אם תרצו בתענית אסתר לפני חג הפורים שנת 2022 מעביר סיור עבור צוות דיפלומטים ו\או נציגי ממשל מדנמרק בו הוא מפיץ שקרים ותעמולה אנטי-ציונית נגד מדינת ישראל בלי בושה ובלי הוכחות:


על הארכי עוכר, מנכ”ל שוברים שתיקה אבנר גבריהו (בחלקו בקמפיין האנטישמי והשקרי במימון אירופי “אלימות מתנחלים”, מתוך הספר “מדינה למכירה” של מתן פלג (מנכ”ל ויו”ר אם תרצו):

ב־12 באוקטובר 2021 קיימה ועדת החוץ והביטחון של הכנסת דיון בנושא “הטיפול של כוחות הביטחון ביהודה ושומרון באלימות מצד גורמים קיצוניים ישראליים”. יושב ראש הוועדה, חבר הכנסת
רם בן ברק ממפלגת יש עתיד, פתח ואמר: “הדיון היום יתמקד באלימות של גורמים יהודיים קיצוניים כנגד פלסטינים… הסרטונים שמגיעים מהאזור בשבועות האחרונים מראים על עלייה מדאיגה
בכמות מקרי האלימות שאין להם מקום”. יושב הראש הודה לפחות כי איננו מתבסס על נתונים מספריים אובייקטיביים אלא על “סרטונים שנשלחו אליו”, כלומר על קמפיין מכוון של ארגונים
ממוקדי מטרה. בין משתתפי הישיבה היה אבנר גבריהו, מנכ”ל שוברים שתיקה, ומדבריו ניתן להסיק שרוזין פעלה בעקבות פנייתו. הוא פירט את מסרי הקמפיין בזה אחר זה, כאילו הוא מוסר לאירופים דו”ח פעילות:
רבים כל כך מנסים לעצום עיניים בתקווה שעד שהם יפקחו אותן, התופעה הזאת של אלימות מתנחלים תיעלם ותהפוך לאחריות של מישהו אחר… המתנחלים האלימים הם לא הבעיה באלימות המתנחלים, הם הנתון. הבעיה היא המערכת שמאפשרת לאלימות הזאת להתקיים, וזה כבר נושא שקצת יותר קשה לסחוט בו לייקים. אם נמשיך לדבר על מתנחלים
אלימים ונתעלם מהחיילים שמאבטחים אותם בדרך להתקפה השבועית, לא נעשה כאן כלום. אפשר לוותר מראש.
חברי כנסת מהימין שנכחו בישיבה העלו כמה פעמים את סוגיית המימון הממשלתי הזר שהוענק למובילי הקמפיין. “מי מממן
אתכם?” הקפידה לשאו ת הכנסת אורית סטרוק ממפלגתהציונות הדתית, ובתגובה ציין חבר הכנסת עמיחי שיקלי  את תרומותיהן של ממשלות זרות לארגון “לוחמים
לשלום”. נציגי הארגונים התחמקו מלענות באופן ישיר לשאלת המימון. איש מיוזמי הדיון לא הודה כי הישיבה הזו, בתוך משכנה של כנסת ישראל, מתקיימת למעשה במסגרת קמפיין שמומן על ידי האיחוד האירופי (ע’ 64).

אבנר גבריהו

FFF
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

פעילים נוספים בארגון

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן