עוד מכה קשה לארגון השתול המכפיש את חיילי צה"ל "שוברים שתיקה"

עוד מכה קשה לארגון השתול המכפיש את חיילי צה"ל "שוברים שתיקה"
לאחר שבחודש שעבר הוגשה תביעה על ידי לוחמי שריון וארגון עד כאן בעקבות "עדויות" שקריות שפירסם הארגון בקמפיין בינלאומי נרחב לאחר מבצע "צוק איתן" ואף הושמעו בפרלמנט האירופי על ידי מנכ"לית הארגון דאז, כעת ארגון עד כאן מלווה בתביעה לוחמים נוספים בתביעה נוספת על עלילת דם מופרכת נוספת שפרסם הארגון בקמפיין הבינלאומי שלו.
הפעם מדובר בעלילה שיש לה מספר גרסאות שונות, שאחת מהן, מטורללת במיוחד, היא האשמה שקרית שחיילי צה"ל קברו פלסטיני בעודו חי באמצעות D9. הלוחמים נחקרו וכל עלילות האירוע הופרכו לחלוטין.
והדבר המדהים הוא, שבשנה העוקבת לפרסום העדויות סכום התרומות שקיבל הארגון גדל משמעותית.
הבנתם את השיטה? שוברים שתיקה אוספים "עדויות", שכפי שראינו שוב ושוב בזכות העבודה המצוינת של עד כאן לא תואמות את המציאות. אחר כך העדויות מופצות בקמפיינים יקרים המתודלקים בכסף זר ברחבי העולם, בתקשורת, באינטרנט וגם פני פרלמנטים וממשלות זרות. לאחר המאמצים האלה התרומות של הארגון גדלות, המשכורת מובטחת והתהליך חוזר על עצמו שוב ושוב.
הגיע הזמן ששוברים שתיקה ישאו בתוצאות מעשיהם. מכאן אנחנו מבקשים לחזק את לוחמי צה"ל שתובעים את שוברים שתיקה ואת ארגון עד כאן על העבודה החשובה במאבק בשקרים ובדה-לגיטימציה שמפיצים ארגונים כמו שוברים שתיקה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים בקטגוריית

מי חוגג על ההודעה על "פתיחת החקירה" של בית הדין בהאג? ארגוני הקרן לישראל חדשה!

5.3.21

עימות מול אריק אשרמן מנכ"ל הארגון השתול "תורת צדק" בערוץ 20

29.11.20

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל