אבנר וישניצר

תעודת זהות

שם:

אבנר וישניצר

ארגון:

תפקיד בארגון:

ממקימי הארגון ומרצה באונ' תל אביב

תאריך עדכון אחרון: 10.2.2022

פעילות של אבנר וישניצר בשטח:

ד"ר אבנר וישניצר הוא פעיל שמאל רדיקלי, ממקימי הארגון השתול "לוחמים לשלום" ומרצה באונ' תל אביב בפקולטה למזרח התיכון ולהיסטוריה של אפריקה.

ארגן ביחד עם ארגוני שמאל קיצוני נוספים אירוע תחת הטייטל: "ישראל מייבשת את הפלסטינים בבקעה. מה אנחנו יכולים לעשות?" אותו הוא גם הנחה ושם נטענו שקרים בזויים ואנטישמים שמדינת ישראל מצמיאה פלסטינים למוות בבקעת הירדן ובכך גומרת לטיהור אתני ודילול של האוכלוסייה הפלסטינית בין היתר כחלק ממדיניות "אפרטהייד".

באותו אירוע הוא גם חשף והציג הפעילות הענפה בשטח שלו ושל פעיליו מלוחמים לשלום (וארגוני שמאל נוספים) מול דיפלומטים והקהילה הבינלאומית אשר "הציבו לישראל גבול" והלחץ על ישראל שאותו הניעו אכן הביא תוצאות ובכך מנעו הם בין היתר את פינוי הישוב הבלתי חוקי – חאן אל אחמאר. עוד בסרטון שלקוח מאירוע "ישראל מייבשת את הפלסטינים בבקעה" של לוחמים לשלום מתברבר אבנר על אותם פרקטיקות חתרניות של ונבזיות של ארגוני העוכרים האנטי-ציונים אשר מצליחות להשפיע על מדיניות הביטחון של ישראל.

כמו כן, בשנת 2021 נעצר ו\או עוכב לחקירה על ידי כוחות הביטחון לאחר שהשתתף בפעילות אנרכיסטית בדרום הר חברון סמוך ליישוב אביגיל. על פי דובר צה"ל אבנר ושותפיו מ"לוחמים לשלום": ״ניסו לתקוף פיזית את החיילים, קיללו ואיימו ואף נשכבו על גלגלי כלי הרכב הצבאיים”.

בנוסף וישניצר השווה בעבר בין שירות בצה"ל לבין לזריקת בקבוקי תבערה ע"י פלסטינים על רכבים ישראלים.

לציים כי בעבר הרחוק היה בין לוחמי סיירת מטכ"ל אשר חתמו על מכתב הסרבנים שהוגש לרמטכ"ל דאז בוגי יעלון ובו הודיעו שהם מסרבים לשרת ביהודה ושומרון.

 

 

 

 

אבנר וישניצר

וישניצר
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

פעילים נוספים בארגון

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן