אלנה ג'בארין

תעודת זהות

שם:

אלנה ג'בארין

תפקיד בארגון:

עיתונאית, בלוגרית ומנהלת פרויקטים בקרן קונרד אדנאואר הגרמנית

תאריך עדכון אחרון: 20.2.2022

פעילות של אלנה ג'בארין בשטח:

תכירו את אלנה ג'בארין: ערבייה-גרמנייה בעלת אזרחות ישראלית ילידת גרמניה. היא כתבת ברדיו הגרמני NDR וגם עובדת עבור מגזין הטלוויזיה הגרמני "פנורמה". מאז ינואר 2020 עובד עבור קרן פוליטית גרמנית היושבת ברמאללה (קרן קונרד אדנאואר). יש לה עמוד אינסטגרם עם מעל ל-20,000 אלף עוקבים בו היא מדי יום מפרסמת פוסטים רבים של תעמולה אנטישמית ואנטי-ציונית נגד מדינת ישראל וחיילי צה"ל. ישראל מואשמת שם בין היתר במדיניות של "אפרטהייד" כלפי הפלסטינים, כיבוש ברוטלי ואכזרי, גירוש מבתים, טיהור אתני ועוד שלל טיעוני שווא אנטישמים. היא מסיתה נגד ישראל והיהודים ועשרות אלפים בגרמניה סופגים תעמולה זו על בסיס יומי.

השיא היה כאשר באמצע שנת 2021 הייתה אחראי לכתבה אנטישמית בפלטפורמת היו טיוב STRG_F (לה כמעט 800 אלף מנויים) תחת הכותרת – "ישראל מחסנת ופלסטינה סובלת" כאשר במקור (לפני ששינו הכותרת בגלל תלונות רבות באשר לאנטישמיות) האשימה ג'בארין את ישראל במדיניות של "אפרטהייד חיסונים נגד הפלסטינים" ובכך שישראל מחסנת רק את עצמה ולא את הפלסטינים. זאת תוך התעלמות מוחלטת מהאחריות הבריאותית שיש לרשות הפלסטינית על האוכלוסייה תחת שליטתה במסגרת הסכמי אוסלו. הנזק ההסברתי שהיא עשתה לישראל הוא היה בלתי הביך וגם גרם להגברת האנטישמיות בגרמניה.

כמו כן, היא טענה בפוסט אחר שלה כי עמידתה של גרמניה לצד ישראל מבחינה ביטחונית והדרישה של ארגונים פרו ישראלים בגרמניה לקצץ את כספי "הסיוע" לרשות הפלסטינית שמופנים עבור טרור היא "גזענות גלויה" נגד הפלסטינים!

היא גם בין היתר משבחת שהידים שרצחו יהודים כאשר היא טוענת "שאין דבר יקר יותר מאשר הדם של השהידים".

היא מסתובבת חופשי בכל רחבי ארץ ישראל בגלל אזרחותה הישראלית (אביה ישראלי-ערבי), מצלמת כתבות חד צדדיות עם ניחוחות אנטישמים בהם ישראל אשמה בהכל, פוגעת בישראל תדמיתית ובטחונית ומקבלת תשומת לב תקשורתית לא פרופורציונאלית בגרמניה וחוזה עיסוק בקרן גרמנית פוליטית היושבת ברמאללה.

אלנה ג'בארין

image (5)
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

פעילים נוספים בארגון

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן