ג'סיקה מונטל

תעודת זהות

שם:

ג'סיקה מונטל

תפקיד בארגון:

מנכ"לית

אזור פעילות:

תאריך עדכון אחרון: 18.5.2022

פעילות של ג'סיקה מונטל בשטח:

ג'סיקה מונטל היא מנכ"לית הארגון השתול והאנטי-ציוני "המוקד להגנת הפרט" הנאבק לכאורה למען "זכויות אדם" אף בפועל מייצג, מגן ועותר באופן קבוע לבג"ץ למען המחבלים הרצחניים והשפלים ביותר נגד הריסת בתיהם לאחר פיגוע טרור ונלחם על זכויותיהם לאחר שנכלאו. ג'סיקה מונטל מנהלת את "המוקד" מאז שנת 2017. בנוסף, ה"מוקד" אותו מנהלת מונטל מעלה טענות שקריות ומסיתות נגד ישראל בדבר "אפרטהייד", "גירוש", "עינויים", ו-"טראנספר בכוח".

כבר בשנת 2004, אמרה ג'סיקה מונטל (מנכ"לית בצלם דאז): "אני חושבת שהמילה אפרטהייד שימושית כדי להניע אנשים, בשל עוצמתה הרגשית".  מעבר לזילות הסבל שחוו השחורים בדרום אפריקה, השימוש הרטורי שהיא עודדה במונח "אפרטהייד" פוגע במאבק הגלובלי הצודק לשמירה על זכויות האדם מחד גיסא, ומאידך גיסא פוגע במאמצי ההסברה של ישראל בעולם כאשר אנטישמים רבים מייחסים לישראל שיטת משטר שכזאת.

בשנת 2019, התגייסה מונטל למען המאבק למען הBDS וחתמה על מכתב רשמי הקורא לפרלמנט הגרמני (הבונדסטאג) שלא להכריז על תנועת החרם על ישראל BDS כתנועה אנטישמית. בנוסף לחתימה שלה, חתמו על המכתב החתרני והשפל עוד מספר מנהלי ארגוני עוכרים עוינים הממוקמים בישראל ומממומנים על ידי כספים של ממשלות זרות.

במשמרת שלה כמנהלת בפועל של הארגון השתול והעוין, עתר ה"מוקד" נגד הריסת בתיהם של המרצחים הפלסטינים הנתעבים שרצחו קורבנות רבים ביניהם: ראובן שמרלינג, הרב רזיאל שבח, סמ"ר עמית בן יגאל, סמ"ר רונן לוברסקי, עדיאל קולמן, זיו חג'בי, קים יחזקאל, סרן זיו דאוס, סמל נתנאל קהלני, אליהו קיי, יהודה דימנטמן, רס"מ אמיר חורי, יעקב שלום, הרב אבישי יחזקאל, סגן יעל יקותיאל, סגן שיר חג'אג', סגן משנה שירה צור, סגן משנה ארז אורבך. העתירות הוגשו בשם משפחות המחבלים על ידי ה"מוקד" בהובלתה של מונטל, שמעורבת באופן עקבי בעתירות וקמפיינים נגד הריסת בתיהם של מחבלים.

 

 

 

 

ג'סיקה מונטל

WhatsApp Image 2022-05-18 at 11.45.32
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

פעילים נוספים בארגון

פעילים נוספים באזור

[]

[]

[]

[]

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן