דורון מיינרט

תעודת זהות

שם:

דורון מיינרט

תפקיד בארגון:

פעיל מרכזי

תאריך עדכון אחרון: 26.7.2022

פעילות של דורון מיינרט בשטח:

אלוף משנה במילואים דורון מיינרט הוא מפקד בכיר בצה"ל לשעבר וכיום לאחר פרישתו הוא פעיל שמאל רדיקלי המבלה חלק נכבד מזמנו הפנוי בפעילות ושיתוף פעולה עם ארגוני שתולים רדיקליים ואנטי-ציוניים.

דורון פעיל בארגוני העוכרים "קואלציית המסיק" ו"מסתכלים לשלום בעיניים".

לאחר פעילות שלו בשומרון במסגרת "קואליציית המסיק" אשר כללה גם תקרית אלימה בה היו מעורבים פלסטינים ומתנחלים, צוטט אומר ב-YNET: "יש הרבה מקרים של פגיעות בפלסטינים. זה עניין יומיומי שם. התקשורת מתעלמת מזה ולא מסקרת את זה. זה שמתייחסים למקרה שלשום באותה נשימה ביחד עם זריקת האבנים מצד שני – זה לא קשור ולא שייך". אמרה זו נתפסת כהורדה מהערך הרצחני וממחיר הדמים של האלימות הפלסטינית כלפי יהודים והצגתו של הטרור הפלסטיני כבלתי מזיק.

עוד טען באותו ראיון, כאשר הוא עושה דמוניזציה נוראית לחיילי צה"ל, כתגובה לטענתו של כתב YNET כי "יהודים חוטפים מדי יום אבנים בשטחי איו"ש, הטרור הפלסטיני חמור פי כמה":
"לפעילות של המתנחלים צריך לצרף את פעילות הצבא שמתעמרת באנשים, שאמנם לא בטרור, אבל גם מתעמרת באנשים. כמו הפלסטיני הזקן שמת לפני שבוע אחרי שעצרו אותו, וזקן אחר שדרסו אותו. אלה לא מתנחלים. אני לא רואה שהמערכת פועלת."

על פי אחד הפוסטים שלו ברשתות החברתיות עושה הרושם כי אל"מ במיל' דורון מיינרט תומך רעיונית בקמפיין האנטישמי הממומן על ידי מדינות אירופה – "אלימות מתנחלים". הוא כותב כי במדינת ישראל "החינוך האמיתי מתבצע בשטח, חינוך להפרת חוק, חינוך לאפרטהייד, כי אחרי הכל – הצבא וה"מתיישבים" חד הם". 

השיא הגיע כאשר בתגובה בפייסבוק הוא התיר את דמם של חיילי צה"ל ולא רעה בעיה מוסרית בפגיעה בהם:

כמו כן, במבצע המשולב של מספר ארגוני העוכרים-שתולים (אשר חלקם מממומנים על ידי מדינות זרות בעלות מדיניות חוץ אנטי-ציונית) כנגד תנועת ההתיישבות ואחיהם היהודים בעקבות המבצע שארגנו בתנועת "נחלה", דורון מיינרט שימש כמראיין ומתאם מטעם אותם ארגונים (הבולט בהם "מסתכלים לכיבוש בעיניים") על מנת לגייס פעילי שמאל רדיקליים לטובת התעמתות והפרת סדר בשטח נגד כוחות הביטחון והמתנחלים.

דורון גם היה מנחה בפאנל בזום בתאריך ה-18.7.22 בו קבלו פעילי השמאל הרדיקלי ייעוץ משפטי (למקרים בהם הם נעצרים ואו מעוכבים לאחר התגרות במתנחלים והפרות סדר בשטח). כמו כן, הועברה באותו האירוע סדנא על צילום ותיעוד של הנעשה בשטח לטובת הפורטפוליו של ארגוני השתולים האנטי-ציוניים להמשך קמפיין הדמוניזציה נגד ישראל בעולם. להלן תמונות מעברי הסדנאות באותו אירוע זום:

       

 

 

 

דורון מיינרט

דורון מיינרט תמונה עוכר
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

פעילים נוספים באזור ,

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן