עדי רונן ארגוב

תעודת זהות

שם:

עדי רונן ארגוב

תפקיד בארגון:

פעילה מרכזית

תאריך עדכון אחרון: 16.6.2022

פעילות של עדי רונן ארגוב בשטח:

עדי רונן ארגוב פעילה בארגון "מסתכלים לכיבוש בעיניים" אשר מאשים את צה"ל בפשעי מלחמה ואת המתיישבים בהפעלת טרור נגד  פלסטינים.

עדי היא פעילת שמאל קיצונית מאוד שלא בוחלת באמצעים על מנת לקדם האג'נדה האנטי-ציונית הרדיקלית שלה. להלן מספר דוגמאות:

  • מעורבת בקמפיין האנטישמי והשקרי במימון מדינות אירופה – "די לטרור יהודי" ו"אלימות מתנחלים".
  • נצפתה בתאריך ה15.6.22 מול בית המשפט בבית שבע כאשר היא מביעה סולידריות ומפגינה למען שחרור איש החמאס, מוחמד אל-חלבי, אשר מעל בכספי הסיוע הבינלאומיים המוזרמים לעזה ובתור בכיר בארגון סיוע הומנטרי העביר עשרות מיליונים מכספים אלו לארגון הטרור חמאס להרחבת תשתיות הטרור השלה (בניית מנהרות, רכישת נשקים וכדומה).
  • אל-חלבי הורשע בהעברת מיליונים לארגון הטרור חמאס ובכך שכספים שנועדו לסיוע הומניטרי לתושבי עזה עבור מזון ותרופות הגיעו לידי המחבלים (תוך הגברת סבלם של תושבי עזה השבויים בידי משטר חמאס הרצחני) ובכל זאת העוכרת עדי ארגוב מצאה לנכון להפגין בעדו.
  • כמו כן, משתמש טוויטר ציטט אותה כאשר היא טוענת כי כוחות הביטחון פועלים להצמאתם והרעבתם של התושבים הפלסטינים במספאר-יטא (נפת חברון). בכך משמשת היא למעשה שופר לתעמולה הפלסטינית השקרית והאנטי-ציונית אשר פוגעת במדינת ישראל.
  • צוטטה מאשימה את מדינת ישראל בשקרים מופרכים בעלי ניחוח אנטישמי: טיהור אתני שהיא מבצעת לפלסטינים, דיכוי ושלילית זכויות שלהם, ייהוד של ישראל מהים ועד הירדן ועוד.
  • ארגוב גם הדליקה משואה בטקס האלטרנטיבי של ארגון השמאל הקיצוני "יש גבול" בו צוינה "הנכבא", שמשמעותה אסון בשפה הערבית והכוונה היא להקמת מדינת ישראל, שהקמתה היא אסון בעיני הערבים ושותפיהם מהשמאל הקיצוני. טקס המשואות האלטרנטיבי התקיים ליד הכנסת בירושלים ובו השתתפו אנשי שמאל קיצוני רבים (עדי ארגוב ביניהם) וכן אנשים שפועלים לעידוד סרבנות גיוס לצה"ל:

 

עדי רונן ארגוב

רונן ארגוב
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

פעילים נוספים בארגון

פעילים נוספים באזור , ,

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן