עו"ד אמל עוראבי

תעודת זהות

שם:

עו"ד אמל עוראבי

תפקיד בארגון:

מגיש ומתכנן ערים

אזור פעילות:

תאריך עדכון אחרון: 14.6.2022

פעילות של עו"ד אמל עוראבי בשטח:

עורך דין אמל עוראבי הוא עוכר ישראל המגיש (לסירוגין) בתאגיד השידור הציבורי "כאן" ומשמש על פי פרסומים ברשת גם מתכנן ערים שמרכז את פרויקט המאבק באלימות בעמותת סיכוי.

לעיתים קרובות הוא מנצל הבמה בתאגיד השידור הציבורי (כאשר כספי המיסים שלנו מממנים זאת) על מנת לתאר בצורה מעוותת ולסלף סיטואציות ביטחוניות על מנת להכפיש את ישראל כאשר הוא מאשים את מדינת ישראל וכוחות הביטחון ב: "דיכוי של פלסטינים", "מדיניות כיבוש", "פלישה בלתי חוקית לבתי פלסטינים" וכדומה.

עוראבי, המשדר מפעם לפעם פינה תכנית "מהצד השני" בשפה הערבית, הצטרף באפריל 2022 לקריאת ההסתה של ח"כ איימן עודה תומך הטרור שקרא חיילים ולשוטרים הערבים "תזרקו את הנשק בפרצוף" של "כוחות הביטחון של הכיבוש".

בנוסף, עוראבי כתב בחשבון הטוויטר שלו ביום בו התפרעו הפלסטינים בהר הבית (אפריל 2022 במהלך הרמאדן): "עצם המחשבה שיש שוטרים/חיילים ערבים שהשתתפו היום בפלישה לאל-אקסא ותקפו מתפללים, גורמת לי לתחושת גועל ורצון להקיא. 'תזרקו את הנשק בפרצוף שלהם'". ובכך הוא למעשה הסית נגד בני מיעוטים אמיצים המשרתים בכוחו הביטחון בישראל.

בציוץ אחר הוא המשיך להסית נגד בני מיעוטים המשרתים בצה"ל והאשים את מדינת ישראל בפשעים ותעמולה: "כל מסעות התעמולה של ישראל, וכל הסמרטוטים הערבים השותפים לה. לא יכולים לסתיר את הפשע הזה."

בתוך כך, הוא השווה בצורה מקוממת את המתפרעים בהר הבית לנשים האוקראיניות שמתנגדות למתקפות הצבא הרוסי. "אותם ישראלים שהתרגשו עד דמעות למראות הנשים האוקראיניות מכינות בקבוקי תבערה", הוא כתב בטוויטר, "כעת בוכים על כך שהצעירים הפלסטינים אספו ערימה של אבנים ברחבת המסגד. האמנם?".

הסילופים שלו שנועדו לצורכי הסתה ודה לגיטימציה נגד כוחות הביטחון ומדינת ישראל לא הסתיימו בכך. עוראבי, המציג את עצמו כ״מומחה לענייני יהודים״ כתב בטוויטר בסוף אפריל 2022 (כאשר התזמון לא מקרי):

"שמתם לב שכבר שבוע אין שום דבר חריג שקורה באל-אקצא, חוץ ממתפללים מוסלמים שמקיימים את המצווה הדתית בחודש הקדוש?! מעניין למה… יכול להיות שהמוסלמים הם לא אנטישמים שרוצים להרוג יהודים, כפי שסיפרו לכם המומחים למניהם לענייני ערבים?!"

זאת כאשר עוד באותו הערב בהר הבית ניתן היה לשמוע את הקריאות של ההמון האנטישמי הרצחני בהר הבית: "ח׳ייבר ח׳ייבר יא יאהוד" – קריאה לשחיטת היהודים, וקריאות "ברוח ובדם נפדה את אל אקצה"

 

 

 

עו"ד אמל עוראבי

עורך דין אמל עורבי
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

פעילים נוספים בארגון ,

פעילים נוספים באזור

[]

[]

[]

[]

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן