ערן ניסן

תעודת זהות

שם:

ערן ניסן

ארגון:

תפקיד בארגון:

מנכ"ל

תאריך עדכון אחרון: 27.7.2022

פעילות של ערן ניסן בשטח:

ערן ניסן הוא פעיל שמאל רדיקלי עם עבר עשיר בארגוני שתולים (כמו "שלום עכשיו") אשר משמש החל מקיץ שנת 2022 כמנכ"ל ארגון השמאל הקיצוני "מחזקים".

עוד בזמנו כסמנכ"ל עמותת השמאל הקיצוני "מחזקים", היה גאה בקמפיין הפרובוקטיבי והחתרני של תנועתו לתלות דגל ענקי של ישות הטרור הרצחנית הפלסטינית אש"ף במיקום מרכזי בבורסה ברמת גן. זאת כאשר הדבר מתסיס את השטח ופוגע ברגשותיהם של חיילי צה"ל, נכי צה"ל ומשפחות שכולות (ע"פ ראש העיר). הוא צוטט בראיון:

"כשעומדים ח"כים בכירים בליכוד ואומרים לכמעט שתי מיליון אזרחי המדינה תיזהרו לא לעצבן אותנו, אתם לא אוהבים אותנו כשאנו כועסים, תשאלו את סבא וסבתא שלכם מה עשו להם ב-48, זה מעורר חלחלה. אנו טוענים שהזכות של אזרחי מדינת ישראל הערבים מורכיבים, הם אמורים להיות שווי זכויות והם לא, ויש גם מרכיב לאומי, הרבה רואים את עצמם כחלק מהעם הפלסטיני. אנו חשבנו שהדבר הכי נכון לעשות זה להניף דגל ישראל לצמד דגל פלסטין וזה בסדר".

כמו כן, לאחר הסרת הדגל ע"י עיריית רמת גן והמשטרה התראיין ניסן כאשר הוא נחוש להמשיך לתלות דגלי טרור בישראל וצוטט אומר כך: "פתחנו קמפיין לגיוס המונים כדי לאפשר לאזרחים שמסכימים עם זה שהעתיד של מדינת ישראל תלוי בשותפות בין יהודים לערבים, לתרום כדי שנוכל לקשט את מדינת ישראל בדגלי פלסטין ובדגלי ישראל. העתיד שלנו כאן ביחד".

במאמר שכתב לעיתון הארץ השווה ניסן ראשי מועצות ביהודה ושומרון לארגון הטרור הרצחני חמאס והפיץ עליהם עלילות שווא שהם גורמים לאלימות בשטחם.

בראיון לערוץ הכנסת התייחס ניסן למצעד הדגלים בירושלים בשנת 2021 כאשר הוא מתבטא בצורה דיבתית ואנטי-ציונית כלפי משתתפי המצעד: "עשרות אלפי בני נוער מוסתים שמסתובבים בסמטאות העיר העתיקה וצועקים מוות לערבים!". 

כתגובה להתבטאותו המעוותת והמשתלחת ענה לו במסגרת הראיון סא"ל במיל' ויו"ר מייסד של "אלמגור – ארגון נפגעי טרור" מאיר אינדור: "בריון מילוני, רד מהמסך, חצוף – הכספים שלכם מגיעים מקרנות גרמניות". 

כמו כן, בתאריך 20.7.22 נראה מתאם ומוביל מפגן אנרכיסטים ופעילי שמאל רדיקלי (בארגון מספר ארגוני עוכרים במימון מדינות זרות) באיזור כביש 5 ליד פתח תקווה טרם יציאתם להפר את הסדר ולהטריד מתיישבים ואת אנשי כוחות הביטחון בשטחי השומרון. באותו מפגש עוכרים נתפס בעדשת המצלמה תוקף ומהלך אימים על פעילי "אם תרצו" ואף תוקף אחד מהם כאשר הוא דוחף אותו על בחורה תמימה שנשענה על רכב.

 

 

 

 

 

 

ערן ניסן

ערן ניסן
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

פעילים נוספים בארגון

פעילים נוספים באזור , ,

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן