רמי יונס

תעודת זהות

שם:

רמי יונס

תפקיד בארגון:

עיתונאי ומגיש חדשות

אזור פעילות:

תאריך עדכון אחרון: 14.6.2022

פעילות של רמי יונס בשטח:

תכירו את רמי יונס, עיתונאי ומנחה חדשות – מנחה התכנית "מהצד השני" בתאגיד החדשות כאן בערבית (כאן 33).

יונס הוא בוגר האוניברסיטה העברית, שם היה פעיל התא הפוליטי של מפלגת בל"ד האנטי-ציונית. בהמשך, בקיץ 2015, שימש כיועץ הפרלמנטרי והתקשורתי של חברת הכנסת תומכת הטרור חנין זועבי.

בשנת 2018 שיתף יונס פוסט תמיכה בחרם תנועת ה-BDS על ישראל במסגרת משחק הידידות שתוכנן בין נבחרת ארגנטינה לנבחרת ישראל. בהמשך בוטל משחק הידידות ותנועת ה-BDS בירכה על כך.

במהלך "פרעות תשפ"א" (2021) בחודש מאי, קרא יונס לצעירים ערבים להשתתף בפרעות הערבים ביהודים בערים המעורבות. בצירוף תמונה של פורע ערבי על רקע שריפה, נכתב ציטוט של יונס: "הצעירים פלסטינים ישמרו על המרד שלהם בחיים. אולי לא מחר ואולי לא בשבוע הבא, אבל אני מבטיח שהם לא ישתקו יותר. הדור הבא של פלסטין התעורר והוא לא יעצור עד שהוא יקבל את החופש והכבוד שלו בחזרה. בשבילם, גל המחאה הוא הצעד הראשון לקראת השגת המטרה הזאת".

כמו כן, בשנת 2018, לאחר שנהרגה מאש צה"ל רזאן א-נג'אר, פלסטינית שבעודה לבושה במדי חובשת השליכה רימון לעבר כוחות הביטחון בגבול רצועת עזה, כינה יונס את החיילים הישראלים בכינוי "נאצים":                                                                      "הנאצים הישראלים שירו ​​בפלסטינים בגטו הגדול בעולם כבר זמן מה, העבירו הילוך בכך שרצחו היום אחות באמצעות כדור בחזה", הוא כתב בחשבון הפייסבוק שלו. "כן, אחות רחמניה. נוחי על משכבך בשלום, רזאן. המוות שלך לא יהיה לשווא".

בסוף שנת 2021 ועדת האתיקה של תאגיד השידור הציבורי "כאן" החליטה שרמי יונס שכינה את לוחמי צה"ל "נאצים" ותמך בתנועת החרם על ישראל ימשיך לשדר ב"כאן".

 

 

רמי יונס

תמונה יונס
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

פעילים נוספים בארגון ,

פעילים נוספים באזור

[]

[]

[]

[]

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן