שרון לוזון

תעודת זהות

שם:

שרון לוזון

תפקיד בארגון:

פעיל ומרצה

אזור פעילות:

תאריך עדכון אחרון: 26.5.2022

פעילות של שרון לוזון בשטח:

  • שרון לוזון, פעיל מפלגת חד"ש ומרצה באוניברסיטה הפתוחה, נקט בשנת 2018 באלימות פיזית ומילולית קשה כלפי תושבי דרום תל אביב במהלך צעדת האחד במאי
  • בעבר הורשע לוזון בעבירה של תקיפה הגורמת חבלה של ממש וריצה כעונש 140 שעות עבודות שירות.
  • לוזון, ששימש בעבר כחבר מועצה בעיריית תל אביב מטעם סיעת 'עיר לכולנו' שייסד דב חנין, השתתף בעבר בצעדת '1 במאי' בשכונת נווה שאנן, במהלכה הונפו שלטים ונשמעו קריאות נגד הרחקת המסתננים מישראל.
  • לוזון, פעיל בארגונים 'כוח לעובדים' ו'עומדים ביחד', התעמת עם שפי פז ותושבי דרום תל אביב שמחו נגד התהלוכה. בסרטון שתיעד את האירוע ניתן לראות כי לוזון נוקט באלימות פיזית, תוך שהוא מטיח קללות מיזוגניות כלפי פז ("א*יין לך את הצורה, כלבה") וכינה אותה "נאצית"
  • לוזון גם התגרה בתושבים אחרים על מנת שיגיבו פיזית לאלימות שלו, תוך הפרחת איומים וקללות. באופן אירוני טען לוזון בפני פז כי היא "לא צריכה להיות פה", על אף שהוא זה שהגיע להפגין באזור מגוריה
  • כאמור, לוזון פעיל בארגון הרדיקלי השתול "עומדים ביחד" אשר נכון לשנת 2020 קיבל סכום מצטבר של 288,251 שקלים משתי קרנות גרמניות במימון ממשלתי: קרן רוזה לוקסמבורג – קרן פוליטית מפלגתית של מפלגת השמאל הקיצוני די־לינקה, המקבלת יותר מ־90% מכספה מהממשלה הגרמנית; וקרן היינריך בל – קרן פוליטית של מפלגת הירוקים הגרמנית, המקבלת גם היא את רוב המימון שלה מהממשל בברלין. לפי מכון המחקר NGO מוניטור, הקרן החדשה לישראל תרמה ל"עומדים ביחד" בשנים 2018-2017 סכום מצטבר של 193,549 דולר (681 אלף שקלים)

מקורות: מגזין מידה וישראל היום 

שרון לוזון

לוזון
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

פעילים נוספים בארגון ,

פעילים נוספים באזור

[]

[]

[]

[]

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה להרחקת עוכרים מעמדות חיילי צה"ל

דילוג לתוכן